Přidat nový komentář:


 1. Lucie Vařeková:
  Mar 06, 2023 at 12:40 AM

  Dobrý den,
  hledám předtančení na ples a narazila jsem na Váš spolek a absolutně mě uchvátil...
  Jde o myslivecký reprezentační ples firmy Agrowald, ktery se téměř 30 let koná v historické jízdárně českokrumlovského zámku. Příští rok se bude konat v pátek 16.2.2024... Bylo by nádherné spojit historického ducha místa a krásný tanec ve Vašem vystoupení, které mě přeneslo na koncert André Rieua nebo přímo do císařské Vídně.
  Měli byste vůbec zájem na našem plese vystoupit? A jaká by byla Vaše finanční představa?

  S přáním krásného dne,
  Lucie Vařeková

 2. Městská knihovna Jemnice:
  Jan 13, 2020 at 11:15 AM

  Děkujeme Spolku historických tanců za krásné a netradiční vystoupení na městském plese v Jemnici. A také děkujeme za chvíle strávené s partou veselých, sympatických a milých lidí. Věra+Hana

 3. Markéta Mentelová:
  Jul 18, 2018 at 09:02 AM

  Tomuto spolku jsem velmi vděčná za jejich spolupráci, vstřícnost, ochotu přizpůsobit se a věnovat nám drahocenný čas. Cením si jejich upřímnosti a nadšení pro věc, které se naplno věnují. Ať vám ten elán vydrží.

 4. Markéta:
  Jul 04, 2018 at 02:49 PM

  Celému spolku historických tanců bych přála jen to nejlepší a nejkrásnější co jde. Nejen že mají nádherná vystoupení a eleganci v krvi, ale především si vážím férového a profesionálního vystupování. Ať se vám daří!

 5. Libuše Hronovská:
  Feb 23, 2017 at 07:54 PM

  Vážená paní Kulichová,
  děkujeme za Váš zájem. Ráda bych se s Vámi domluvila na případných podmínkách našeho vystoupení, prosím zavolejte mi na tel. 603 547 486 nebo mi napište na e-mail: hronovska.libuse@seznam.cz.
  Děkuji
  Libuše Hronovská

 6. Jiřina Kulichová:
  Feb 21, 2017 at 08:23 PM

  Vážení, moc obdivuji vaše krásné oblečení, tanec ...je to něco úžasného, pořádám první staročeský bál ve Světí (25.3)a ráda bych jej nějak oživila - pomýšlela jsem třeba alespoň na promenádu nebo nějaké předtančení,ale asi je Vám jasné, že finanční prostředky jsou pro mne na vesnické hospůdce prioritou,moc ráda bych se zeptala na finanční stránku- kolik by takové skromnější vystoupení stálo.Předem děkuji za odpověď .Kulichová

 7. Michaelä Smetáková, Magistrát města Pardubic:
  Feb 21, 2017 at 01:15 PM

  Vážení,
  ještě jednou Vám chci poděkovat za krásné, kultivované a oku lahodící taneční vstupy na 41. plese seniorů dne 9. února u nás v Pardubicích. Příští rok se budeme těšit opět na shledanou!

 8. Ilona Novotná:
  Oct 07, 2016 at 08:56 AM

  Vážený spolku, moc Vám děkuji za úžasný taneční zážitek na Vinobraní na Kuksu a možnost se vyfotografovat s krásnými dámami, pány i dětmi. Jste velmi milí a příjemní mladí lidé. I. Novotná,Plzeň

 9. Radka Kralova:
  Jul 20, 2016 at 10:09 PM

  Milí tanečníci,dakujem vám za krásne chvíle,ktoré som vdaka vám prežila. Tieto spomienky nikdy nezabudnem,spríjemnili ste nám voľný čas. Všetci ste super tanečníci,zabávači. Prajem vám veľa dalších úspešných akcií a kopu nových tanečkov :)

 10. Andrea Kancová:
  Jun 20, 2016 at 05:10 PM

  Drahí tanečníci,
  dovoľte aby som vám vyslovila obrovský obdiv a vďaku za to čo robíte. Obdiv za to, s akým entuziazmom sa tejto nádhernej tanečnej činnosti venujete aj napriek tomu že všetci máte množstvo iných starostí, že dokážete vzbudiť v ľuďoch záujem a nadšenie, že bravúrne pôsobíte na tanečnom parkete a že vás nikdy neopúšťa úsmev a dobrá nálada. Patrí vám moja vďaka za to že som sa vďaka vám mohla na chvíľu stať princeznou, zatancovať si s vami a zažiť mnoho krásnych okamihov vo vašej spoločnosti.
  Prajem vám veľa úspechov, vždy to najlepšie publikum,veľa síl k rozvíjaniu tohto krásneho kolektívu a množstvo nápadov. Verím že sa opäť uvidíme.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6