Přidat nový komentář:


 1. Jiřka:
  Sep 23, 2015 at 06:27 PM

  Vážení tanečníci,
  byla jsem velmi mile potěšena vaším vystoupením na vinobraní na Kuksu, v sobotu 12.9.2015. Valčík, který jste tančili zapadl do celého programu jako poklička na hrnec. Přípitek vína na začátku Vašeho vystoupení korespondoval s těmito slavnostmi vína. Velký úžas jsme zažili, když jste nás vyzvali k tanci. Překvapili jste nás, diváky a ohlas všech lidí byl obrovský. Myslím si, že potěšil i Vás a dodal vám mnoho energie do další práce. Obdivuji váš taneční výkon, jistě musíte hodně pilovat každý krok.
  Vaše vystoupení mi připomnělo vystoupení Spolku panstva na tvrzi Žiželeves 26.7.2014 v Chudeřicích,který tančil krátký, avšak zcela nevydařený valčík na stejnou hudbu, tančený pouze dvěma páry. Zřejmě Vás někde viděli, protože měli úplně stejný začátek valčíku, jako Vy. Mám video této skupiny. Chraňte si svůj krásný tanec.
  Přeji Vám mnoho dalších krásných vystoupení a všem tanečníkům hodně krásných kroků a tolik úžasných vystoupení.
  Jiřka

 2. Květa a Josef Prouzovi:
  Jul 20, 2015 at 03:49 PM

  Dobrý den paní Zahradníková,
  velmi Vám děkujeme za Váš zájem o naše stránky. Vyučujeme kurzy Společenské výchovy a tance v Chlumci nad Cidlinou, bohužel ne v Praze. Výuka dobových tanců je především koncipována pro taneční Spolek historických tanců. Nácvik a tréninky probíhají také v Chlumci nad Cidlinou.
  Pokud by jste měla další dotazy, můžete nám zavolat na telefonní čísla uvedená v úvodu našich stránek. Do Spolku historických tanců přibíráme stále nové členy.
  Ještě jednou Vám děkujeme za Váš zájem a věříme, že budete i nadále sledovat naši činnost na webových stránkách.
  S pozdravem
  manželé Prouzovi, taneční mistři

 3. Marie Zahradníková:
  Jul 17, 2015 at 07:23 PM

  Dobrý den,
  zaujala mne vaše stránka na internetu.Ráda bych se přihlásila na výuku historického tance.Máte taneční školu v Praze, z tanečními kurzy? Prosím napište zdali by bylo možné se přihlásit na výuku?
  Děkuji předem za informace. S pozdravem, Marie Zahradníková.

 4. Mária Paľková:
  Jun 09, 2015 at 09:15 PM

  Tento úžasný kolektív, do ktorého som mala možnosť na chvíľu patriť mi ukázal, čo je to tešiť sa z tanca. Ste naozaj skvelí a vaše skúšky sú na nezaplatenie. Prajem Vám veľa tanečných ale aj osobných úspechov. Nech rastiete v talente ale aj v počte nových členov, ktorí sa budu cítiť minimálne tak výnimočne, ako som sa cítila na tú chvíľu ja. Ďakujem.

 5. Linda Tomečková:
  Jun 08, 2015 at 07:47 PM

  Milý spolek historických tancu ;) Všetci ste úžasníííí, bolo mi cťou zúčastniť sa Vašich akcií a stráviť s Vami krásne víkendy, na ktoré budem s úsmevom spomínať do konca života ! :-) Ste skvelá partia ľudí, ktorá si tanec a život užíva naplno ! Ďakujem Vám za možnosť byť s Vami a cítiť sa v šatách ako princezná ! :-) Boli to pre mňa nezabudnuteľné chvíle, tancujete srdcom, pozerá sa na Vás krásne ! Prajem Vám všetkým veľa úspechov, nekonečné množstvo tanečných krokov, nech sa Vám darí ! :-)

 6. Zuzana Uličná:
  Jun 08, 2015 at 04:59 PM

  Drahí tanečníci, ste super ! :) ďakujem Vám za krásne dni, ktoré som mohla s Vami stráviť. Bol to poriadny zážitok, na ktorý určite nezabudnem. Ste skvelí ľudia a ešte lepší tanečníci. Takých skvelých ľudí ako ste vy, treba hľadať. Nech Vám to čim dlhšie vydrží. Ešte raz ďakujem , cítila som sa výnimočne :)

 7. Martina:
  Mar 15, 2015 at 10:42 PM

  Vážení, byla jsem mile překvapena Vaším předtančením, které obohatilo prodlouženou v tanečních v Dobrém. V druhé části večera jsem si opravdu připadala, že jsem na plese na zámku. Krásné šaty, taneční vystoupení a převleky dětí z kurzu byly ojedinělé. Děkuji Vám za krásný taneční zážitek a přeji vašemu Spolku hodně úspěchů. Šinková

 8. Jana Beránková:
  Feb 07, 2015 at 07:20 PM

  Poprvé jsem se s Vámi setkala v Adalu v Hradci Králové. Bylo hezké sledovat, jak se pomalu mísíte do davu a ostatní uvolňují místo na parketu. Celé vystoupení působilo příjemně jako celek a každý z Vás mu přidal kus ze své osobnosti. Bylo také zajímavé potkávat Vás v kostýmech před vystoupením i po něm v předsálí. Dodalo to celé akci výjimečnost. Přeji Vám příjemné chvíle s tancem. Jana Beránková

 9. Petra Proulíková:
  Jan 22, 2015 at 08:22 PM

  Vážení tanečníci, byli jsme velmi potěšeni nádherným předtančením a krásnými šaty. Gratulujeme choreografům. Jedním slovem nádherné. Viděli jsme i vloni premiéru Vašeho předtančení a obdivujeme Vaši píli, že i při zaměstnání zvládnete každý rok nový tanec. Děkujeme. Proulíkovi

 10. Eva Hašplová:
  Jan 19, 2015 at 09:40 PM

  Děkujeme za krásný zážitek na Společenském večeru.Jste krásně sehraní a jedineční.Přeji vám ať jste výborná parta a do budouna přeji mnoho úspěchů.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6